EDU-ART – oferta lekcji i warsztatów

[br] Fundacja im. Zofii Kossak przedstawia ofertę płatnych lekcji tematycznych i warsztatów, mających na celu rozwijanie zainteresowania twórczością Zofii Kossak i czytelnictwem, uatrakcyjnienie programu szkolnego, aktywizację dzieci i młodzieży poprzez różne działania twórcze, rozwijanie ich wyobraźni oraz zaaranżowanie czasu wolnego. Oferta jest przeznaczona dla grup zorganizowanych, ale nie tylko. Zapraszamy.

LEKCJE TEMATYCZNE:

1. ZOFIA KOSSAK – LOKALNA ZNANA I NIEZNANA

2. W KRĘGU KOSSAKÓW

3. ZOFIA KOSSAK, ANTYSEMITKA, KTÓRA RATOWAŁA ŻYDÓW?

OFERTA WARSZTATOWA:

1. CZYTAM I CZUJĘ

2. W MAGICZNYM ŚWIECIE KACPERKA

3. SKARBY PARKU KOSSAKÓW

4. NIETOPERZ – FAJNY ZWIERZ

5. SPACER NA GÓRĘ BUCZE „SZLAKIEM KAMYKA”

6. RUSZAMY W NATURĘ

GRY TERENOWE:

1. TAJEMNICE DWORU KOSSAKÓW

2. GRA WHERIGO Czaru Maru – do samodzielnego przejścia. WIĘCEJ

OFERTA TEATRALNA:

oferta1

Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata

Spektakl na podstawie baśni Zofii Kossak pt. „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie z Katowic. Może zostać wystawiony na zamówienie, w wybranym przez Państwa miejscu.
WIĘCEJ [br][br][br][br][br]

Joanna Gruszka jako Zofia Kossak. Fot. Rafał Soliński

Joanna Gruszka jako Zofia Kossak.
Fot. Rafał Soliński

Usta Weroniki. Zupełnie nieznane modlitwy Zofii Kossak

Spektakl-monodram w wykonaniu Joanny Gruszki, w reżyserii Bogusława Słupczyńskiego. Autorem tekstu jest Artur Pałyga – jeden z najwybitniejszych współczesnych dramaturgów. To niezwykłe wyznanie życia wielkiej pisarki, osoby głęboko wierzącej, którą los stawiał wobec bardzo trudnych wyborów.

WIĘCEJ

[br]

***

Szczegóły, opisy wszystkich propozycji wraz z cennikiem w poniższym pliku (format doc.). Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Oferta lekcji i warsztatów – opis i cennik (doc.)

Formularz zgłoszeniowy

W sprawie indywidualnej wyceny warsztatów prosimy pisać na adres: dwor@zofiakossak.pl lub centrumkossak@gmail.com podając wybrany temat lekcji/warsztatu, liczbę i wiek uczestników, proponowany termin oraz telefon kontaktowy. 

Lekcje tematyczne oraz warsztaty należy zarezerwować z 5-dniowym wyprzedzeniem, przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: dwor@zofiakossak.pl. Opiekun ma obowiązek pozostać z grupą przez cały czas pobytu w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków”. W przypadku rezygnacji z zamówionej lekcji lub warsztatu prosimy o pilną informację telefoniczną 33 851 03 51 najpóźniej 2 dni przed zajęciami. W przypadku niezgłoszenia się grupy, mimo rezerwacji terminu, szkoła/organizacja/osoba zapisująca zostanie obciążona kosztami poniesionymi przez Fundację w kwocie 50% wartości zamówionej lekcji/warsztatu.