EDU-ART – oferta lekcji i warsztatów


Fundacja im. Zofii Kossak
przedstawia ofertę odpłatnych lekcji tematycznych i warsztatów, mających na celu rozwijanie zainteresowania twórczością Zofii Kossak i czytelnictwem, uatrakcyjnienie programu szkolnego, aktywizację dzieci i młodzieży poprzez różne działania twórcze, rozwijanie ich wyobraźni oraz zaaranżowanie czasu wolnego. Oferta jest przeznaczona dla grup zorganizowanych, ale nie tylko. Zapraszamy.

OFERTA EDUKACYJNA:


1. Lokalna Znana-Nieznana: ZOFIA KOSSAK

2. Był dom… – historia przez duże i małe H

3. W kręgu Kossaków

OFERTA WARSZTATOWA:


1. W magicznym świecie Kacperka – plastyczno-improwizacyjne

2. I jak Improwizacja  – zajęcia improwizacyjno-teatralne

3. Wywiad z Kacperkiem

4. Spotkanie z Kacperkiem

5. Skarby parku Kossaków – zajęcia ekologiczne

6. Mali Strażnicy drzew – zajęcia ekologii przez sztukę

7. Warsztat graficzny – warsztat linorytniczy przy udziale prasy graficznej

8. Nietoperz – fajny zwierz

9. Spacer na górę BUCZE

GRY TERENOWE:

1. Tajemnice Dworu Kossaków

2. Gra wherigo Czaru Maru – do samodzielnego przejścia. WIĘCEJ

SPEKTAKL

Spektakl na podstawie baśni Zofii Kossak pt. „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie z Katowic. Może zostać wystawiony na zamówienie, w wybranym przez Państwa miejscu.
WIĘCEJ

oferta1

***

Szczegóły oraz opisy wszystkich propozycji w poniżej załączonej ULOTCE (format pdf). Prosimy także o zapoznanie się z pozostałymi załącznikami – cennikiem i formularzem zgłoszeniowym.

EDU ART – ulotka

Formularz zgłoszeniowy

AKTUALNY Cennik oferty EDU-ART

 

W sprawie indywidualnej wyceny warsztatów prosimy pisać na adres dwor@zofiakossak.pl/ centrumkossak@gmail.com podając wybrany temat lekcji/warsztatu, liczbę i wiek uczestników, proponowany termin oraz telefon kontaktowy. 

Lekcje tematyczne oraz warsztaty należy zarezerwować z 5-dniowym wyprzedzeniem, przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: dwor@zofiakossak.pl. Opiekun ma obowiązek pozostać z grupą przez cały czas pobytu w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków”. W przypadku rezygnacji z zamówionej lekcji lub warsztatu prosimy o pilną informację telefoniczną 33 851 03 51 najpóźniej 2 dni przed zajęciami. W przypadku niezgłoszenia się grupy, mimo rezerwacji terminu, szkoła/organizacja/osoba zapisująca zostanie obciążona kosztami poniesionymi przez Fundację w kwocie 50% wartości zamówionej lekcji/warsztatu.