Zakupy w internecie

Drodzy przyjaciele! Każdego dnia możecwspeiraj-nasie wspierać nasze działania podczas codziennych zakupów w internecie. Pamiętajcie o nas kiedy będziecie kupować artykuły spożywcze, książki, ubrania, sprzęt elektroniczny albo coś innego. Wystarczy, że wejdziecie na https://fanimani.pl/fundacja-im-zofii-kossak/ i wybierzecie wasz ulubiony sklep.

Wy zrobicie zakupy jak zwykle, a my otrzymamy wskazany procent ich wartości (średnio około 2,5 %) i będziemy mogli realizować nasze cele. Co najważniejsze – nie zapłacicie ani grosza więcej! Pieniądze nam przekazywane pochodzą z budżetu marketingowego sklepu.

Jeżeli jesteście zwolennikami takiej formy przekazujcie tą informację dalej udostępniając posty i infografiki na swoich profilach, fanpage`ach, forach i blogach, bo warto, to naprawdę pomaga.

Lista sklepów

Dziękujemy!

WTYCZKA PRZYPOMINAJKA

Jeżeli podczas zakupów w internecie korzystałeś już z fanimani.pl i wsparłeś naszą fundację to ta wtyczka do przeglądarki Chrome będzie dla Ciebie idealna!

Wystarczy, że zainstalujesz ją w swojej przeglądarce i za każdym razem, gdy wejdziesz na stronę sklepu będącego partnerem FaniMani, zobaczysz przypomnienie o możliwości wspierania naszych celów. Kliknij w otrzymane powiadomienie i zrób zakupy jak zwykle.

Jak zainstalować wtyczkę?

Otwórz przeglądarkę Chrome
Wklej poniższy adres w pasku przeglądarki: https://chrome.google.com/webstore/detail/fanimanipl/fcdljeapnidkmbicfjocoeoiaacigcfe?hl=pl
Przejdź do strony z wtyczką, a następnie kliknij przycisk “dodaj do Chrome”.

Od teraz już zawsze będziesz pamiętać o wsparciu nas darowizną przy okazji zakupów w internecie.

Share This:
[feather_share]