23.06 / Warsztaty dla dzieci z Misją Robot

warsztaty z misją robotWarsztaty z Misją Robot
23 czerwca

10.00-11.00 Spotkanie z robotami
11.15-12.15 Pomóż Scottiemu
12.30-13.15 Ozobotowe spotkanie z programowaniem

Wstęp bezpłatny.

Obowiązują zapisy: 33 851 03 51, centrumkossak@gmail.com

Szczegółowe informacje o przebiegu zajęć: 602 362 133, misjarobot@gmail.com

UWAGA! Po zakończeniu warsztatów osoby zainteresowane będą mogły zapisać dzieci na kolejne, odpłatne warsztaty (20 zł za 60-minutowe zajęcia), które będą odbywać się w dniach 22-26 lipca w godzinach popołudniowych.

Odwiedź Misję Robot na Facebooku.

Spotkanie z robotami
Podczas warsztatów dzieci korzystając z edukacyjnych zestawów klocków LEGO WeDo zbudują ciekawą konstrukcję. Zajęcia pozwalają dzieciom odkryć fascynujący świat techniki, mechaniki i robotyki podczas świetnej zabawy. Uczestnicy z entuzjazmem biorą udział w zajęciach, podczas, których nie tylko budują roboty, ale również je programują.

Pomóż Scottiemu
Scottie Go! to zajęcia uczące logicznego myślenia i pokazujące, że nowoczesne technologie pozwalają łączyć zabawę z nauką. Scottie to kosmita, którego statek rozbił się na Ziemi. Zadaniem uczestników jest udzielenie mu pomocy i wspólne naprawienie jego statku, a następnie zaprogramowanie go w sposób umożliwiający Scottiemu powrót do domu.

Ozobotowe spotkanie z programowaniem
Podczas warsztatów każde dziecko zaprogramuje trasę dla Ozobota.  Zadba, aby na trasie pojawiło się mnóstwo zakodowanych poleceń, które Ozobot będzie odczytywał i wykonywał. Zajęcia mają na celu wprowadzenie uczestników w świat nowych technologii oraz pobudzenie ich ciekawości i kreatywności, ucząc przy okazji logicznego myślenia.

Serdecznie zapraszamy!

logotypyaluk 2019