Warsztaty plastyczne/25.09

pszczołyplakat

Warsztaty plastyczne

25 września 2017 roku w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków” grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Kossak-szatkowskiej w Pierśćcu wzięła udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywaliśmy ozdobne printy na materiałach. Tematem przewodnim warsztatów byly pszczoły.

Prowadzenie:

Dorota Karpeta – zajmuje się grafiką warsztatową, rysunkiem oraz  eksperymentuje z fotografią analogową. Jest absolwentką Instytutu Sztuki Wydziały Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Studiowała edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych o specjalności grafika warsztatowa. Dyplom uzyskała w 2015 roku w pracowni linorytu pod okiem prof. Joanny Piech-Kalarus oraz przygotowała aneks z fotografii. Brała udział w wystawach zbiorowych w 2013 (Sosnowiec) oraz 2014 r. (Cieszyn) oraz plenerach artystycznych (2015 r.) Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży.

Fotorelacja

Projekt „Pszczoły – skrzydlaci pomocnicy” realizowany jest dzięki dofinansowaniu w ramach programu „Decydujesz, pomagamy” organizowanego przez Fundację Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „STOCZNIA” przy współpracy ze spółką Tesco (Polska) Sp. z o.o. oraz Fundacją Tesco Dzieciom.
Logotyp