Spotkanie z Melanią Kapelusz // 10.10

literackie_2_plakatSpotkanie z Melanią Kapelusz

10 października o godzinie 10:00

odbędzie się spotkanie autorskie z Melanią Kapelusz autorką książki „Kinga i co z niej wyrośnie”.

Spotkanie adresowane jest do grupy przedszkolnej z gminy Brennej.

Grupa może liczyć 40-50 osób. Na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy: telefonicznie (33 851 03 51) lub mailowo (centrumkossak@gmail.com)

O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce spotkania: Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków”, ul Stary Dwór 4, Górki Wielkie

 

Podczas warsztatów dzieci wezmą udział w pogadance na wybrany temat, bez względu na to czy dzieci zajmą się bałaganem, przesądami czy tolerancją, nie zabraknie czytanek opowiadań oraz rozmów. Proste ćwiczenia pobudzą wyobraźnię dzieci, która przeniesie je między biblioteczne półki by tam szukać zabawy, przyjemności a być może także krasnoludków?

 

Zdjęcie Melania Kapelusz Fot. Maciej Wróbel

 

 

Melania Kapelusz jest autorką bajek i opowiadań dla dzieci m.in. “Kinga i co z niej wyrośnie”, “Kinga jak ją rozgryźć”, “Koty czyli historie z pewnego podwórka” i najnowszej „Zając zostaje!” – która jest doskonałym przewodnikiem dla dzieci zaczynających przygodę ze szkołą.
Prowadzi doskonałe spotkania, świetnie przygotowane, pełne dobrego humoru. W zależności od grupy wiekowej prowadzi ciekawe rozmowy z dziećmi na temat: sprzątania i bałaganienia, przesądów (np. feralna trzynastka, czarny kot itp.), inności i tolerancji oraz oczywiście o jednym z ulubionych tematów najmłodszych – o zwierzętach.

 

 

 

LOGO_GMINY_BRENNADofinansowano ze środków Gminy Brenna.