Warsztaty fotografii: Portret z fragmentów // 26.07

FIO1

fot. Ilona Majewska

Warsztaty fotografii:
Portret z fragmentów
– dla dzieci i dorosłych

26.07, 11.00-15.00

Zapisy: centrumkossak@gmail.com, 33 851 03 51


Portrety z fragmentów – warsztat fotograficzny, podczas którego uczestnicy pracują w parach. Podczas zajęć wzajemnie tworzą swoje portrety, wykonując bardzo wiele zdjęć, a następnie łącząc je w jeden, przemyślany portret. Warsztat odwołuje się do wykorzystania fotografii przez awangardowe ruchy artystyczne. Uczestnicy otrzymują fotografie wykonanych prac, z prac można stworzyć małą wystawę, prace można nanieść za pomocą specjalnego transferu na lniane torby/koszulki.Prowadzenie:

Ilona Majewska – etnografka, od 8 lat warsztatuje i nigdy nie ma dość. Tworzy programy edukacyjne, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w edukacji kulturalnej, w tym edukacji do wielokulturowości, praw człowieka, animacji lokalnych społeczności. W roku 2016 stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, autorka książki dla dzieci „Murka. Mała opowieść o uchodźcach”.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Więcej o projekcie TUTAJ