Warsztaty Fotoiluzji // 24.07

FIO1

fot. Ilona Majewska

Warsztaty FOTOILUZJI
– dla dzieci i dorosłych

24.07, 11.00-15.00

Zapisy: centrumkossak@gmail.com, 33 851 03 51

[br]Warsztat fotograficzny, podczas którego uczestnicy i uczestniczki uczą się spoglądania na rzeczywistość z nowej perspektywy i kreowania sytuacji, które sprawiają, że wykonane zdjęcia są zaskakujące dla odbiorców. Warsztat składa się z 3 części: wprowadzenia: prezentacji fotoiluzji; fotospaceru; omówienia wykonanych zdjęć. Z wykonanych prac można przygotować małą wystawę. Każdy uczestnik otrzymuje wydrukowane 2 ulubione zdjęcia. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

[br][br]Prowadzenie:
Ilona Majewska – etnografka, od 8 lat warsztatuje i nigdy nie ma dość. Tworzy programy edukacyjne, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w edukacji kulturalnej, w tym edukacji do wielokulturowości, praw człowieka, animacji lokalnych społeczności. W roku 2016 stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, autorka książki dla dzieci „Murka. Mała opowieść o uchodźcach”.

WARSZTATY FOTOKOLAŻU
WARSZTATY FOTOGRAFICZNE-PORTRET Z FRAGMENTÓW

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Więcej o projekcie TUTAJ