Artystyczny Salon Kossaków – Warsztaty rysunkowe // 7.07

pawlus1Zapraszamy 7 lipca, o godz. 15.00-17.30 do „Dworu Kossaków” tego dnia odbędą się otwarte warsztaty rysunku węglem.

 

W ramach Artystycznego Salonu Kossaków zapraszamy artystów na spotkania i warsztaty tematyczne. Każdy z zaproszonych gości będzie prezentował wybraną technikę artystyczną w formie warsztatów. W ramach zadania odbędą się 3 bloki tematyczne malarstwo, rysunek, ceramika.

Warsztaty rysunkowe będą miały na celu rozbudzenie wrażliwości artystycznej, nauki  budowania formy, postrzegania przestrzeni, umiejętności posługiwania się narzędzie jakim jest węgiel. Zostaną przedstawione podstawowe zasady perspektywy, obserwacji materii, oraz sposoby posługiwania się zróżnicowaną kreską.

Warsztaty skierowane są do wszystkich grup wiekowych.

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Kontakt:
tel. 33 851 03 51
e-mail: fundacja@zofiakossak.pl

 

Liczba miejsc ograniczona.

Prowadząca:

Natalia Pawlus Urodziła się w 1982 roku w Bielsku- Białej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Wydział Artystyczny w Cieszynie w 2008r. Praca magisterska powstała w pracowni linorytu Joanny Piech-Kalarus. W roku 2014 uzyskała stopień doktora sztuk pięknych. Pracuje na macierzystej uczelni w zakładzie grafiki. Zajmuje się grafiką, w szczególności techniką linorytu, oraz rysunkiem. Wystawy indywidualne w Polsce, Chinach, Meksyku, Włoszech i Czechach. Ponad 100 wystaw zbiorowych w Polsce i na świecie.

herb powiatu

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Cieszyńskiego