II Międzynarodowa Konferencja Przyrodnicza Pogranicza Polsko–Czesko–Słowackiego

Slimak[br] W dniach 27-28 maja 2017 roku w Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków” w Górkach Wielkich (ul. Stary Dwór 4) odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Przyrodnicza Pogranicza Polsko–Czesko–Słowackiego.

Pierwsza edycja konferencji odbyła się w marcu 2016 roku i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naukowców i przyrodników z Polski, Czech oraz Słowacji. Salon Dworu Kossaków dosłownie pękał w szwach (fotorelacja)!

Udział w konferencji to świetna okazja, by poznać bliżej przyrodę regionu i poszerzyć swoją wiedzę na temat problemów, z którymi się ona boryka. To także możliwość nawiązania ciekawych znajomości pomiędzy przyrodnikami i naukowcami z pogranicza Polski, Czech i Słowacji i niepowtarzalna szansa do wymiany informacji i doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby interesujące się przyrodą, nie tylko te posiadające przed nazwiskiem tytuł naukowy w dziedzinie nauk przyrodniczych! Można aktywnie włączyć się w konferencję poprzez przygotowanie wystąpienia lub wziąć udział jako wolny słuchacz.

W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy kontaktować się bezpośrednio z Organizatorami – Marcinem Warchałowskim (marcin.warchalowski@dziewiecsil.org) lub Moniką Pietraszko (monka1607@gmail.com) ze Stowarzyszenia Dziewięćsił .

Formularz zgłoszeniowy.
Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco.

Zapraszamy!

[br]

 

Dodatkowe informacje od Organizatorów:

inf